Про систему Диспетчерська №1

Вас вітає Перша автоматизована Диспетчерська служба перевезень України!

Наша головна місія – створення сучасних та чесних технологічних рішень для вдосконалення транспортної системи нашої країни та, відповідно, для кращого життя населення, адже життя – це рух!

Ми прагнемо довести, що спільними зусиллями українських розробників, користувачів і виконавців ми здатні створювати сучасні онлайн-сервіси світового рівня!


Якщо Ви замовник транспортних послуг
Просто розмістіть замовлення і одразу отримайте найвигідніші пропозиції для його виконання безпосередньо від автовласників або зверніться до нас і ми знайдемо Вам найкращий варіант
Замовити перевезення


Якщо Ви водій або власник транспортного засобу чи спецтехніки, чи вантажник
Якщо Ви маєте власний транспортний засіб або спецтехніку, чи бригаду вантажників та бажаєте отримувати постійні замовлення послуг перевезення вантажу чи пасажирів, або час від часу брати попутні замовлення, Вам варто приєднатися до системи Диспетчерська №1. Нескладна Реєстрація дозволить Вам отримати доступ до онлайн-ефіру замовлень. А у особистому кабінеті можна налаштувати миттєві повідомлення про нові замовлення за Вашими параметрами.
Після реєстрації у системі Ви зможете Розмістити пропозицію своїх послуг і, таким чином, про Ваш автопарк миттєво дізнаються не тільки замовники, але і всі диспетчери

Реєстрація у системі Диспетчерська №1Телеграм канал грузоперевозок Украины Диспетчерской №1


Якщо Ви диспетчер або логіст
Завдяки нашій системі Ви можете значно підвищити ефективність свого робочого процесу:
1) Розміщувати замовлення в загальний ефір. Керувати своїми замовленнями та вести їх історію й облік
2) Заводити будь-яку кількість водіїв та власників техніки до своєї бази
(зверніться до адміністрації, щоб отримати свою реферальну силку)
3) За лічені секунди проінформувати тисячі водіїв про своє замовлення
4) Обирати вільних водіїв, влаштовуючи конкурси по їх ціновим пропозиціям на Ваші замовлення
5) Підписатися на розсилку клієнтських замовлень за широким набором параметрів
6) Підписатися на пропозиції водіїв і виконавців послуг про готовність взяти замовлення, у тому числі попутних пасажирів, вантажі та догрузи.
Та багато інших корисних можливостей.
Нескладна Реєстрація дозволить Вам отримати доступ до онлайн-ефіру замовлень. А у особистому кабінеті можна налаштувати отримання миттєвих повідомлень про нові замовлення, вільні машини та техніку у будь-якому населеному пункті чи регіоні.


Запрошуємо до співпраці
Приєдуйтесь всі, хто бажає створити щось корисне для співвітчизників, увійти до історії українських проектів, котрими можна пишатися, або просто хто має здібності та бажання стати учасником створення українського проекту для українців. Запрошуємо до взаємодії інвесторів, розробників-програмістів, дизайнерів, тестувальників, копірайтерів, проджект-менеджерів, маркетологів, юристів, логістів, а головне – водіїв та власників транспортних засобів, вантажників та замовників послуг.


Щодо побажань та звернень скористайтеся, будь ласка, формою зворотнього зв’язку


Диспетчер вантажних перевезень, аренда спецтехніки, диспетчер вантажів і автотранспорту в Києві і по Україні
Услуги диспетчера по грузоперевозкам, диспетчер грузов и автотранспорта в Киеве и по Украине