Диспетчерська інформаційна система перевезень та спецтехніки №1 в Україні

Автор:Администрация

Диспетчерська інформаційна система перевезень та спецтехніки №1 в Україні

Вас вітає Перша автоматизована Диспетчерська служба перевезень України!

Наша головна місія – створення сучасних та чесних технологічних рішень для вдосконалення транспортної системи нашої країни та, відповідно, для кращого життя населення, адже життя – це рух!

Ми прагнемо довести, що спільними зусиллями українських розробників, користувачів і виконавців ми здатні створювати сучасні онлайн-сервіси світового рівня!

Якщо Ви замовник транспортних послуг
Просто розмістіть замовлення і одразу отримайте найвигідніші пропозиції для його виконання безпосередньо від автовласників

Якщо Ви водій або власник транспортного засобу
Якщо Ви маєте власний транспортний засіб або спецтехніку та бажаєте отримувати постійні замовлення послуг перевезення вантажу чи пасажирів, або час від часу брати попутні замовлення, Вам варто приєднатися до системи Диспетчерська №1. Нескладна Реєстрація дозволить Вам отримати доступ до онлайн-ефіру замовлень. А у особистому кабінеті можна налаштувати миттєві повідомлення про нові замовлення за Вашими параметрами.

Запрошуємо до співпраці
Приєдуйтесь всі, хто бажає створити щось корисне для співвітчизників, увійти до історії українських проектів, котрими можна пишатися, або просто хто має здібності та бажання стати учасником створення українського проекту для українців. Запрошуємо до взаємодії інвесторів, розробників-програмістів, дизайнерів, тестувальників, копірайтерів, проджект-менеджерів, маркетологів, юристів, логістів, а головне – водіїв та власників транспортних засобів, вантажників та замовників послуг.

Щодо побажань та звернень скористайтеся, будь ласка, формою зворотнього зв’язку

Диспетчер грузоперевозок телефон

Диспетчер вантажних перевезень, аренда спецтехніки, диспетчер вантажів і автотранспорту в Києві і по Україні
Услуги диспетчера по грузоперевозкам, диспетчер грузов и автотранспорта в Киеве и по Украине

Разместить заказ на перевозку Взять заказ перевозчику

Шановні друзі, Ви нам дуже допоможете, якщо навіть просто перейдете по рекламі з нашого сайту

Завдяки Вашій допомозі у вигляді перегляду реклами на нашому сайті (переходи за рекламними посиланнями і банерами) ми направляємо отриманий прибуток на вдосконалення функціоналу нашої автоматизованої Диспетчерської системи
Тож завдяки нашим спільним зусиллям водіїв та пасажирів України, ми разом будуємо зручну українську платформу для прямого зв’язку клієнтів та водіїв задля досягнення найвигідніших умов послуг перевезень вантажів та пасажирів.

Будь ласка, перейдіть по рекламі, це допоможе нам, адже ми так старанно допомагаємо Вам:

Об авторе

Администрация administrator