Інструкція по роботі з системою Диспетчерська №1

Клієнтам

Якщо Ви клієнт та шукаєте послуги з перевезень

Ви можете безкоштовно РОЗМІСТИТИ СВОЄ ЗАМОВЛЕННЯ у нашій системі. Його побачать всі виконавці, котрі мають відповідні автомобілі, щоб виконати Ваше замовлення.
Також Ви можете ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ у системі Диспетчерська №1 у якості клієнта та у особистому кабінеті керувати своїми замовленнями.
Перевагою нашої системи є унікальна можливість обирати собі водія, спілкуючись з ними напряму без посередників. Отже це швидко, зручно та вигідно!
Шановний користувач, бажаємо Вам приємної роботи з нашою системою та успішного вирішення Ваших задач з перевезення!

 

Водіям та власникам перевізної техніки

Якщо Ви водій з власним автомобілем або власник спеціальної техніки та шукаєте замовлення для свої техніки

Вам необхідно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ у системі Диспетчерська №1 у якості Виконавця послуг.
Після реєстрації Ви зможете переглядати замовлення у ЕФІРІ ЗАМОВЛЕНЬ та обирати для себе замовлення.
Також у ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ Ви зможете налаштувати ПІДПИСКИ, для того, щоб система автоматично інформувала Вас щодо нових замовлень, які підходять за своїми параметрами та регіоном саме для Вас.
Якщо Ви бажаєте РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОПОЗИЦІЮ СВОЇХ ПОСЛУГ для всіх потенційних замовників – у особистому кабінеті спершу потрібно зареєструвати та додати опис своїх транспортних засобів у розділі Мої транспортні засоби, а потім створити Пропозиції своїх послуг для кожного транспортного засобу. Зверніть увагу, що Ви можете створювати тимчасові Пропозиції послуг за потребою, наприклад, у випадку запланованого маршруту, щоб взяти попутне довантаження за привабливими умовами, адже це вигідно і Вам і замовнику. Також Вам буде корисною можливість Підписатися на пропозиції послуг інших власників транспортних засобів для потенційної співпраці, якщо буде потреба підмінити себе партнером.
Перевагою нашої системи для водіїв є унікальна можливість обирати собі замовлення, спілкуючись з клієнтом напряму без посередників. Отже це швидко, зручно та вигідно!
Шановний Виконавець, бажаємо Вам приємної роботи з нашою системою та успішного розвитку Вашого бізнесу разом з нами!

 

Диспетчерам та менеджерам логістичних/експедиторських компаній

Якщо Ви диспетчер з власною базою клієнтів і підрядників та бажаєте отримувати прибуток з поєднання між собою клієнтів та виконавців послуг

Вам необхідно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ у системі Диспетчерська №1 у якості диспетчера. Вам стануть доступні ЕФІР ЗАМОВЛЕНЬ та ЕФІР ПРОПОЗИЦІЙ водіїв.
Також у особистому кабінеті Ви зможете налаштувати ПІДПИСКИ, для того, щоб система автоматично інформувала Вас щодо надходження нових замовлень або пропозицій, які підходять Вам за своїми параметрами та регіоном.
Шановний диспетчер, бажаємо Вам приємної роботи з нашою системою та успішного розвитку Вашої діяльності разом з нами!

 

Якщо Ви маєте певні побажання або пропозиції – скористайтеся, будь ласка, зворотнім зв’язком з нашою службою підтримки